O nas

Kim jesteśmy?

PROVENTO to młode, ale charakteryzujące się szerokim zakresem wiedzy i kompetencji biuro rachunkowe. Zarządzane jest przez Grażynę Majkowską, która oprócz wykształcenia zdobytego na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i certyfikatu Ministra Finansów nr 50254/2011 posiada 6-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej w jednej z największych firm w regionie.

Wiedza oraz kompetencje zdobyte w czasie wieloletniej pracy w księgowości pozwalają nam na obsługiwanie zróżnicowanych podmiotów gospodarczych – firm jednoosobowych, spółek osobowych i kapitałowych, podmiotów krajowych i zagranicznych.

Dzięki aktywnemu oraz indywidualnemu podejściu do spraw klienta, nastawieniu na rozwój komunikacji i raportowania możemy zapewnić klientom fachową i kompleksową obsługę, tak aby mogli poświęcić czas na rozwój swojej firmy.

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 16.12.2008r. biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W naszej codziennej pracy korzystamy z oprogramowania Comarch Optima w wersji dla biur rachunkowych.

Nasze certyfikaty

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

Planujesz założyć własną firmę?
Nie wiesz jaką formę opodatkowania wybrać?
Zgłoś się do nas!

ul. Piotrkowska 12 p. 704
25-510 Kielce

Nr. Tel. 41 336-11-09,
kom. 791-337-551 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone